KMS, KMS ACTIVATOR, KMS ETKİNLEŞTİRME 2021 – GÜNCEL

KMS, KMS ACTIVATOR, KMS ETKİNLEŞTİRME

KMSpico, Windows veya Microsoft Office’in herhangi bir sürümünü birkaç saniye içinde kalıcı olarak etkinleştirmek için en başarılı, en sık güncellenen ve% 100 temiz araçtır.

“KMS” (Anahtar Yönetimi Hizmeti), Microsoft tarafından toplu olarak dağıtılan yazılımları etkinleştirmek için kullanılan bir teknolojidir (örneğin, kurumsal bir ortamda). KMSpico’nun yaptığı şey, yüklü anahtarı bir toplu lisans anahtarıyla değiştirmek, makinenizde bir KMS sunucusunun öykünmüş bir örneğini oluşturmak (veya yazılımın önceki yinelemelerinde, çevrimiçi KMS sunucularını aramak) ve ürünleri bu KMS’ye karşı etkinleştirmeye zorlamaktır. sunucu.

KMS aktivasyonu yalnızca 180 gün sürer, sonrasında tekrar etkinleştirilmesi gerekir. Ancak, KMSpico kullanılarak, bu sayacı sıfırlamak için KMSpico’yu günde iki kez çalıştıran bir etkinleştirme hizmeti oluşturulur.

Kms etkinleştiriciyi aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

NOT: antivirüsler zararlı yazılım olarak algılıyor, rar’dan çıkarmadan önce antivirüsü mutlaka kapatın. Merak etmeyin kötü birşeyler yüklemiyor 🙂 ben yüzlerce kez kullandım.

https://disk.yandex.com.tr/d/DUZxzXwEqLgllw