Grafik tasarım bilgisi olmadan blog görselleri oluşturma için ipuçları

Photoshop uzmanı değilseniz ve zamanınızı ve paranızı bir olmak için harcamak istemezseniz, aradığınız bazı çekici ve güzel görüntüler oluşturmak için kendinizi kelime kaybına uğrayabilirsiniz. Ancak yapmamalısın. Pek çoğumuz sahip olduğumuz seçeneğin farkında değiliz, ama gerçek şu ki, bunları kullanmak için çok fazla şey gerektirmeyen veya herhangi bir tasarım deneyimi söyleyemeyen pek çok seçeneğimiz var.

Bu blog, tasarım konusunda uzmanlık ve teknik bilgi edinmeye zorlamadan, bazı yüksek standart görüntü oluşturma işlemlerinde size kolayca yardımcı olacak bu kadar takdir edilen seçenekleri tartışmak içindir. Peki ne bekliyorsun?

PicMonkey:

PicMonkey, Photoshop’ta olduğu gibi resim oluşturma ve resim tasarımı için oldukça takdir edilen bir alternatiftir. PicMonkey, birçok fotoğrafı birleştirmek ve WordPress blogunuz için son derece çekici bir resim oluşturmak için kolajlar oluşturma konusunda son derece etkilidir ve oldukça basit ve oldukça basit ve küçük bir işlemdir. PicMonkey’i kullanarak bir resme metin ve resim eklemek çok kolay ve aynı derecede şaşırtıcı.

GIMP:

Bu, Photoshop’a çok takdir edilen bir alternatif. Şimdi, bu kesin, listedeki kullanımı kolay araçlardan biri olarak değerlendirilemedi, ancak tamamen ücretsiz olması kesinlikle kesiliyor.

Pixelmator:

Şimdi, bir iOS kullanıcısıysanız, yalnızca sizin için özel bir fotoğraf tasarım aracınız vardır. Pixelmator, iOS hariç diğer işletim sistemleri için olmayabilir, ancak Photoshop’un karmaşık biçimini almak ve daha basit bir forma dönüştürmek için harika bir iş çıkarır. Mana sayfacut sayısız şablonla, araç oldukça kullanışlıdır.

Canva:

Bugün en popüler seçeneklerden biri Canva. Popülerlik, kullanımı kolay ve henüz kimseyi profesyonel bir tasarımcı gibi hissetmesine neden olabileceği içindir. Araç, inanılmaz tasarımlar şeklinde çok çeşitli seçenekleri kapsar. Bu tasarımlardan birkaçını ücretsiz olarak sunarken, diğerleri size mal olabilir, ancak masraflar 1 dolardan fazla değildir. Web sitesi: https://www.canva.com

Photoshop, görüntü tasarımı için kullanılan çok popüler bir yazılım aracıdır, ancak asıl mesele, herkesin çay bardağı değil, oldukça karmaşık bir yazılım olmasıdır. Ancak, sadece teknik bir eliniz olmadığı için, bloglarınız veya web siteleriniz için mükemmel şekilde düzenlenmiş görüntüleri kullanmamanız gerektiği anlamına gelmez. Yukarıda açıklanan araçlar, Photoshop’un diğerlerine sağladığı ve yazılımın teknik özelliklerine derinlemesine girmeden neredeyse eşit çözümler almanızı sağlar.